Pop Rock FM

Programma’s

PopRockFM draait de betere popmuziek uit de jaren 80 90 en vandaag. Naast de non-stop programmering hebben we ook een live programmering :

Dag Tijd DJ Programma
Maandag 00:00 – 07:00 Night classics
07:00 – 09:00  Bart van der Molen van der Molen in de morgen show
09:00 – 19:00 We play what you want
19:00 – 20:00 Ron Melet @ Night
20:00 – 22:00 @ Night non-stop
22:00 – 23:00 @Night dag top 10
23:00 – 00:00 @ Night ballads
Dinsdag 00:00 – 07:00 Night classics
07:00 – 09:00  Bart van der Molen van der Molen in de morgen show
09:00 – 19:00 We play what you want
19:00 – 20:00 Ron Melet @ Night
20:00 – 22:00 @ Night non-stop
22:00 – 23:00 @Night dag top 10
23:00 – 00:00 @ Night ballads
Woensdag 00:00 – 07:00 Night classics
07:00 – 09:00   Bart van der Molen van der Molen in de morgen show
09:00 – 19:00 We play what you want
19:00 – 20:00 Ron Melet @ Night
20:00 – 22:00  Jan B @ Night
22:00 – 23:00 @Night dag top 10
23:00 – 00:00 @ Night ballads
Donderdag 00:00 – 07:00 Night classics
07:00 – 09:00 Bart van der Molen van der Molen in de morgen show
09:00 – 19:00 We play what you want
19:00 – 20:00 Ron Melet @ Night
20:00 – 22:00 Erik Becks @Night power donderdag
22:00 – 23:00 @Night dag top 10
23:00 – 00:00 @ Night ballads
Vrijdag 00:00 – 07:00 Night classics
07:00 – 09:00  Bart van der Molen van der Molen in de morgen show
09:00 – 19:00 We play what you want
19:00 – 20:00 Ron Melet @ Night
20:00 – 22:00 Eric Visser en Emiel Bakker Mengelmoes show
22:00 – 20:00 Emiel Bakker Beats en soulmix
Zaterdag 00:00 – 06:00 Night classics
06:00 – 10:00 Weekend wekker
10:00 – 12:00 Goos Mante Weekend wekker live
12:00 – 14:00 Ron Melet en Jan B Zaterdagmiddag show
14:00 – 16:00 Gerrit Jan Bloemmink Symfomania rockshow
16:00 – 18:00 Richard Pflug Gevonden voorwerpen
18:00 – 20:00 Johan Sponselee Hitsyndicaat
20:00 – 22:00 Robert Wijnen Small wonder
22:00 – 00:00 Emiel Bakker Beats en soulmix
Zondag 00:00 – 06:00 Night classics
06:00 – 10:00 Weekend wekker
10:00 – 12:00 Goos Mante Weekend wekker live
12:00 – 14:00 Pierre van der Stappen 19 toen show
14:00 – 16:00  Gerrit Jan Bloemmink Symfomania rockshow
16:00 – 18:00 Ad Koppendrayer Radiospektakel
18:00 – 20:00 Willem van Rijn Zin of onzin
20:00 – 22:00 Frans Verweij TVRDO Show
22:00 – 00:00  Hans van Houten Vanuit de Hofstad